• header2.jpg
  • header3.jpg
  • header4.jpg
  • header5.jpg
  • header1.jpg

Herhuisvesting is voltooid

In februrari 2018 verhuizen de laatste oorspronkelijke huurders van de Struikbuurt. Dan is de herhuivesting voltooid van ongeveer 300 huishoudens. In het Sociaal Plan  staan de rechten en afspraken waarop deze bewoners een beroep konden doen. In oktober 2015 heeft de Alliantie in overleg met de bewonerscommissie een update gemaakt van dit plan.

Heeft u vragen over de werkzaamheden in uw straat? Neemt u dan contact op met de gemeente via 06 - 4031 8807.

werk in straat

Andere vraag?

U kunt direct contact opnemen met deze medewerkers van de Alliantie.

vernieuwing

Brechje Sondermeijer
senior gebiedsontwikkelaar
T: 06 2240 0752
E: bsondermeijer@de-alliantie.nl

Jelle de Jong 
projectmanager renovatie
E: jedejong@de-alliantie.nl

Jaap Veerman
projectmanager nieuwbouw
T: 06 5346 8087
E: jveerman@de-alliantie.nl

beheer

Aradhna Persad
beheerder wonen
T: 06 3029 6981
E: apersad@de-alliantie.nl

Sanne Toorop
gebiedscoördinator
T: 06 2030 0560
E: stoorop@de-alliantie.nl

Kitty Awondatu
wijkbeheerder
T: 06 4606 2776
E: kawondatu@de-alliantie.nl 

woning

Alex Overwater
opzichter
T: 08800 23200
W: aoverwater@de-alliantie.nl 

Laatste nieuws

Kerst bij Tante Ali

Er zijn elke dag activiteiten in buurthuiskamer Tante Ali. Op Tweede Kerstdag en Oudjaar is er een speciaal programma.
Lees meer

Laatste nieuwsbrief

Op vrijdag 22 december ontvangen de bewoners van de Struikbuurt voor de laatste keer een nieuwsbrief van de Alliantie.
Lees meer